Jazda konna w Kościelisku i okolicy

2.2 km od centrum

Centrum jeździeckie położone tuż u wejścia do Doliny Kościeliskiej. W stadninie “Konsul” na stałe przebywa ponad 30 zwierząt o różnej charakterystyce i usposobieniu. Ośrodek dysponuje rozbudowaną ofertą, obejmującą m.in. lekcje jazdy konnej dla osób w każdym wieku, jazdy na lonży i po padoku oraz gwóźdź programu - wielodniowe wycieczki po tatrzańskichszlakach.

6.8 km od centrum

Wspaniała zabawa, przepełniona czystą rozrywką i niepowtarzalnym klimatem. Przejażdżki saniami - w przypadku braku śniegu bryczkami, fasiągami i innego typu zaprzęgami - z pięknymi Tatrami w tle gwarantują niezapomniane wspomnienia. Kuligi często łączy się z wielkim góralskim ogniskiem, kiedy niezwykły nastrój podkreślają góralskie występy i kulinarne specjały.

Jazda konna Kościelisko. Zestawienie stadnin koni i szkółek jeździeckich z obszaru Kościeliska i okolicy. Opisy, galerie zdjęć, ceny, odległości, dane kontaktowe, możliwość pobrania swojej lokalizacji i zaplanowania dojazdu oraz dodawania ocen i komentarzy. Jazda konna w Kościelisku to świetny sposób na aktywny wypoczynek dla całej rodziny. To świetna aktywność zarówno dla zaawansowanych w jeździectwie jak i dla tych dopiero początkujących.