Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Kościeliska do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Kościeliska, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z programu NFHotel. Zarządzając obiektem noclegowym w Kościelisku bez wątpienia potrzebujesz funkcjonalnego programu, który pozwoli Ci na wygodną obsługę każdego gościa. Oprogramowanie NFhotel to m. in. błyskawiczne zapisywanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją zaakceptować błyskawicznym wpłaceniem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje zaznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to też szybkie i przejrzyste rozliczenia, w których ryzyko błędu ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z wyliczaniem cen pobytów.


Zdecydowanym ułatwieniem jest także wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich wiadomości między recepcjonistami. Pracę ułatwiają również komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli przeoczyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania precyzyjnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 13:30:00

Komentarze (2)
Bałtyk Resort
25.11.2015 13:25

W naszym obiekcie używamy go i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się bardzo funkcje dodatkowe, zwłaszcza komunikaty o niejasnych akcjach, których nie zauważyliśmy wcześniej w innych programach. Rezerwacje dodaje się błyskawicznie, więc wszystko odbywa się bardzo bez zarzutu.

Pensjonat*** Karkonoski SPA
25.11.2015 13:27

Ten program hotelowy bardzo przypadł nam do gustu. Pracujemy na nim już pewien czas i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Dla nas, to na tę chwilę jeden z najkorzystniejszych programów jakich używaliśmy. Jest łatwy w obsłudze i bezpłatny, ma dużo ciekawych funkcji i opcję rezerwacji online, z której również postanowiliśmy korzystać. Jak najbardziej polecamy!

Dodaj komentarz