Filmowa innowacja z Karpacza.

Klipów reklamowych w internecie jest dosłownie mnogo. Jednakże większość z nich opiera się na schemacie pokazywania “na sucho” tego, jak wygląda obiekt i jak ładne są łazienki. Jest to rzecz jasna w porządku - a jednak pewien pensjonat, Karkonoski SPA***, zdecydował się na zupełną zmianę schematu. Wyszło im to na dobre?

Karpacz

Kamerzysta Jelenia Góra

Już po 2-3 minutach “seansu” można śmiało powiedzieć - tak, wyszło im to na dobre! Odejście od standardów typowej reklamy i postawienie na emocje widza działa po prostu sprawnie i bez zarzutów - oglądanie tej, bądź co bądź, reklamy jest doświadczeniem przyjemnym i ciekawym, a dzięki temu że widzimy wykorzystanie atrakcji oferowanych przez Karkonoski SPA*** przez zadowolone dzieci - lepiej zapamiętamy całą ofertę.

Na domiar dobrego klip świetnie uzupełnia się z całą ofertą, tworząc z nią jedną całość. On sam tworzy świetny klimat sielanki i rodzinnego ciepła, a ta druga spełnia większość naszych, nawet wygórowanych wymagań. Dzięki temu przyznajmy - reklama zdobywa niezłą siłę przebicia!

Inne pokoje i kwatery w Karpaczu znajdziecie tutaj:

Dodano: 2014-11-13 09:01:06

Komentarze (0)
Dodaj komentarz