Snowtubbing i Summertubbing Gigant

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Snowtubbing - zimą, niezbędny jest do tego śnieg. Po torze z białego puchu - często odpowiednio usypanym na specjalnych "rynnach" - suną duże, dmuchane, opony. Zjeżdżanie na nich w dół stoku, w śnieżno-lodowym korycie o długości ponad 210 metrów, jest naprawdę fantastyczną zabawą. W dodatku, pontony oprócz tego, że jadą w dół, to także obracają się wokół własnej osi.

Bez obaw, po zjeździe wcale nie trzeba targać opony na górę - zrobi to za nas wyciąg pontonów. To świetna zabawa zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Po zmroku, stok jest także oświetlony, więc można komfortowo jeździć nawet gdy zrobi się już ciemno.

Letnia wersja snowtubbingu to summertubbing. Z niego także można tu korzystać. Zjeżdżalnia (umieszczona na stoku narciarskim pod Wielką Krokwią) jest tym razem napędzana wodą. Taki tor, którego składowymi są płyty PCV i igelit, liczy sobie 140 metrów długości. Na summertubbingu, doskonale bawić będą się i dzieci, i młodzież, i dorośli.

Mini przewodnik

Zapakować swoje cztery litery na dmuchaną oponę - nieślubne dziecko pontonu i koła ratunkowego - aby na niej szaleńczo zjeżdżać prawie bez jakiejkolwiek kontroli. Brzmi ryzykownie, lecz w rzeczywistości do dynamiczna i w pełni bezpieczna zabawa. Zarówno w wersji zimowej, jak i letniej. Rynna śnieżna pod skocznią ma 210, a sztuczny tor ok. 140 metrów długości.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja