Park Przygody Adventure

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

ADVENTURE - Park Przygody Gubałówka to nie tylko park linowy. To coś znacznie więcej, bo oprócz dwóch, doskonale przygotowanych tras linowych dla dzieci i dorosłych, znajdują się tu również takie atrakcje jak: najdłuższa w Polsce (350-metrowa) tyrolka, 14-metrowa wieża do skoków, zorbing (czyli zjazdy z góry, w wielkiej, dmuchanej kuli),14-metrowa ścianka wspinaczkowa, strefa relaksu z leżakami, segwaye, quady i skutery śnieżne.

Ta imponująca ilość atrakcji, pozwala na aktywne spędzenie tu na świeżym powietrzu, całego dnia, całą rodziną.

Park ADVENTURE zlokalizowany jest na szczycie Gubałówki, tuż obok górnej stacji kolejki linowej Szymoszkowa. To doskonałe miejsce dla dzieci i dorosłych. W dodatku, wykwalifikowana obsługa (mówiąca także po angielsku) dba o bezpieczeństwo wszystkich gości.

Mini przewodnik

Centrum świetnej zabawy i świetnej rekreacji na świeżym powietrzu. Główną atrakcją ośrodka wydaje się być park linowy. Wprawdzie trasy są tylko dwie (junior i duża),jednak zapewniają mnóstwo frajdy. Dużą popularnością cieszą się 350-metrowy zjazd tyrolski czy wieża do skoków z 14m. “Adventure” ma także m.in. quady, skutery śnieżne, segwaye czy kule zorbingowe.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja