Park Linowy Złota Grań

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Park Linowy Złota Grań to fantastyczne miejsce na rodzinny, aktywny wypoczynek podczas urlopu w Zakopanem. A wszystko to na szczycie Gubałówki, zaledwie 60 metrów od górnej stacji kolejki linowej, w Zakopanem.

Świetnie bawić się tu mogą przez cały rok, zarówno dzieci, dorośli, jak i zorganizowane grupy pracownicze. To w końcu jeden z większych parków linowych w kraju, z ośmioma trasami różnej trudności i długości, z ponad 100 przeróżnymi przeszkodami, 700-metrowymi zjazdami na tyrolkach oraz 16-metrowym palem i ścianką wspinaczkową.

Park Linowy to jednak nie wszystko. Są tu także miejsce do gry w paintball oraz strzelnica. Wszystko pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, chętnych do pomocy w każdym momencie.

Mini przewodnik

Jeden z największych w swojej kategorii obiektów w regionie. Położony na szczycie Gubałówki park posiada 8 wariantów o zróżnicowanych poziomach trudności: od dziecinnie prostych do ekstremalnych. Łącznie ponad 100 przeszkód, w tym 700m zjazdów tyrolskich. W ramach “Złotej Grani” funkcjonuje jeszcze pole do gry w paintball oraz mała strzelnica treningowa.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja