Chochołowskie Termy

Stosunkowo nowa atrakcja w podhalańskim Chochołowie, za to od razu po otwarciu jedna z najważniejszych (i mocno obleganych przez turystów). W końcu całkiem spory kompleks SPA & Wellness z basenami termalnymi, o łącznej powierzchni lustra wody dobijającej do 3000 m², to niezwykle kusząca propozycja dla osób potrzebujących odpoczynku i relaksu.

Chochołowskie Termy tworzą 3 baseny na otwartym powietrzu i 18 różnego typu niecek pod dachem, wyposażone w różnorodne zestawy umilających kąpiel wabików. Wodę zapewnia odwiert umiejscowiony na obszarze Niecki Podhalańskiej, czerpiący ze źródła o temperaturze ok. 82℃. Jej skład mineralny jest bardzo bogaty, dzięki czemu w ośrodku można liczyć na kąpiele siarczkowe i solankowe.

W większości basenów Chochołowskich Term woda ma już od 28 do 36 stopni. Można w nich liczyć na rozmaite stanowiska do masażu, dysze i kaskady, jacuzzi, rwące rzeki, długie i kręte zjeżdżalnie… Dla miłośników pływania przygotowano basen sportowy z wydzielonymi torami, o wymiarach 16 na 8 metrów. Wejściówka na baseny pozwala też skorzystać z jednej “tekstylnej” sauny suchej. Nie zapomniano też młodszych gościach - jest i strefa malucha, i strefa dziecka większego. W części zewnętrznej czekają m.in. trawiasta plaża, leżaki czy “boiska” do gry w siatkówkę i koszykówkę w wodzie.

Ofertę kompleksu uzupełniają odrębna, złożona z 7 różnych kabin (i kilku miejsc na ochłodę i wypoczynek) strefa saun, gabinety z zabiegami SPA, solna grota, nieźle wyposażony klub fitness oraz parę lokali gastronomicznych.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz