Na temat Kościeliska oraz rynku konferencji

Niby mogłoby się wydawać, że dla biznesowych klientów obiektów noclegowych pod Tatrami liczy się tylko i wyłącznie Zakopane. To przecież na dobrą sprawę jedyne duże miasto w regionie. Jednak konferencje w gwarnej aglomeracji to nie w każdym przypadku dobry wybór, czasami lepsze są kameralne, zaciszne zakątki. W tej dziedzinie Kościelisko będzie niczym połączenie ognia i wody.

Z jednej strony: do Zakopanego i jego przebogatej oferty kulturalno-rozrywkowej jest bardzo blisko, dosłownie rzut beretem. Z drugiej: samo Kościelisko to miejsce wyjątkowo spokojne, co niewątpliwie powinno sprzyjać skupieniu się na merytorycznej pracy. Nabywaniu nowych umiejętności w ramach szkolenia, nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowo-branżowych, pokazywaniu najlepszych stron produktów / usług / rozwiązań techniczno-informatycznych… i co tam jeszcze się na konferencjach robi. Jakaś część ośrodków noclegowych w Kościelisku z pewnością ma sale konferencyjne z kompletem wyposażenia. Inna kwestia, czy ich wielkość okaże się odpowiednia.

Generalnie najpopularniejszym rozwiązaniem na konferencje - zwłaszcza kilkudniowe - jest znalezienie ośrodka turystycznego, który ma i odpowiednią liczbę łóżek, i spełniającą określone wymagania salę konferencyjną. Tak też jest również w Krakowie, który od jakiegoś już czasu pozostaje najpopularniejszą destynacją wyjazdów na służbowe, biznesowe oraz naukowe spotkania.

Dodano: 2017-09-25 12:33:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz