Gdzie warto spędzić święta?

Kiedyś nikomu nie śniło się, by na święta wyjechać. Przecież to rodzinna uroczystość!

Jednak teraz czasy się zmieniły, pensjonaty i hotele zaczęły mocno walczyć o to, by święta spędzić w ich pokoju, a nie swoim domu. Również mentalność trochę się zmieniła, i nikt już nie patrzy krzywo na osoby, które oficjalnie ogłaszają że święta chcą spędzić w innej części Polski. Czy to źle? Przecież świętując poza domem nie musimy się martwić ani sprzątaniem, ani gotowaniem którego każdy ma po jakimś czasie dosyć. Jeśli chodzi o rodzinę również nie ma większego problemu, większość obiektów ma na tyle miejsca, że możemy zaprosić nawet kuzynów z 3 linii i się komfortowo zmieszczą. :)

Z drugiej strony święta w domu mają jakiś wyraz tradycji w sobie, a ilość jedzenia jakie kobiety na święta uszykują wystarcza nam jeszcze na cały tydzień. No i wydatek na to jest o wiele mniejszy, co pewnie jest argumentem dla większości osób za tym, by jednak nie opuszczać swojego ukochanego domu na ten świąteczny okres.

A Wy, zamierzacie spędzić święta poza domem, czy jednak postulujecie za tradycją, która mówi aby zostać w domu i zaprosić rodzinę? Jeśli macie zamiar wyjechać, mamy dla was niezłe propozycje!

Dodano: 2014-12-04 15:47:50

Komentarze (0)
Dodaj komentarz